Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Sztuka fermentacji (2016) - Sandor Ellix Katz [PL] [DJVU] [LIBGEN]
Dodał:  8fd415bf
Data: 16-11-2018
Rozmiar: 21.97 MB
Seed: 4
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 8
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-16 02:10:25

OPIS:Format djvu

Przeglądarka plików djvu pod windows:
http://www.grupyorto.appspot.com/djvu2-reader-read-djvu-pl.html
Lub przeciągnąć plik djvu na ikonkę najnowszego IrfanView (powinno się wyświetlić).Fermentacja jest procesem doskonale znanym w chemii. Można się z nim spotkać na co dzień - takie zjawiska stale nas otaczają i są elementem naszego życia. Nie od dziś wiadomo również o tym, że fermentacja ma szerokie zastosowania... w sztuce kulinarnej. Dania kiszone stanowią bardzo ważny element kuchni wielu krajów świata, w tym również Polski. Każdy z nas uwielbia zajadać się kiszonymi ogórkami czy kapustą i nie wyobrażamy sobie wielu tradycyjnych potraw bez tych dodatków. Kiszenie jest zagadnieniem o wiele szerszym, niż mogłoby się wydawać. Istnieje wiele metod i sposobów na przygotowywanie doskonałych kiszonych produktów, o których wielu ludzi nie wie.

Książka autorstwa Sandor Elix Katz to pozycja dla każdego, kto chce poszerzyć swoje kulinarne horyzonty i nauczyć się czegoś nowego. Zawarta w niej wiedza jest bardzo bogata, dzięki czemu to tytuł, który dokładnie wyjaśnia na czym polega proces fermentacji. Tak solidna dawka konkretnych wiadomości może znacznie pomóc w kuchni i sprawić, że inaczej spojrzymy na kulinarne eksperymentowanie. Okazuje się bowiem, że kiszenie to świetne rozwiązanie znacznie częściej, niż się wydaje i bez trudu przygotujemy kiszone owoce, orzechy, pomidory, najróżniejsze warzywa, a nawet ryby i mięso. Zawarte w tym wydawnictwie przepisy to nie tylko propozycje autorki, ale sprawdzone metody i sposoby na kiszenie z kuchni całego świata.

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze