Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Offworld Trading Company *2016* - V1 21 24622 [+All DLCs] [MULTi9-PL] [REPACK-QOOB] [EXE]
Dodał:  Xface
Data: 08-11-2018
Rozmiar: 408.92 MB
Seed: 18
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 11
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-09 13:28:12

OPIS:Wydanie QOOB: 8 Listopada 2018
Premiera Gry: 28 Kwietnia 2016 - 12 Liistopada 2018 (Patch V1.21.24622)
Gatunek: Strategiczne, RTS, Science Fiction, Ekonomiczne
Producent: Mohawk Games
Wydawca: Stardock Corporation

Dostępne Języki: Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Koreański, Chiński Uproszczony, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Offworld Trading Company - Almanac
- Offworld Trading Company - Map Toolkit
- Offworld Trading Company - Jupiters Forge
- Offworld Trading Company - Limited Supply
- Offworld Trading Company - Scenario Toolkit
- Offworld Trading Company - Blue Chip Ventures
- Offworld Trading Company - The Ceres Initiative
- Offworld Trading Company - Real Mars Map Pack
- Offworld Trading Company - Conspicuous Consumption
- Offworld Trading Company - The Patron And The Patriot


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.21.24622 + All DLCs
Offworld Trading Company to rozgrywana w czasie rzeczywistym rozbudowana strategia ekonomiczna, w której bronią graczy nie jest siła ognia, a pieniądz. Gra jest debiutanckim dziełem studia Mohawk Games, założonego przez Sorena Johnsona – jednego z głównych projektantów trzeciej i czwartej części serii Sid Meier’s Civilization. Produkcja w luźny sposób inspirowana jest wydaną w 1983 roku na komputery 8-bitowe strategią M.U.L.E., która okazała się jednym z pierwszych sukcesów wydawniczych koncernu Electronic Arts.

Akcja gry przenosi nas na Marsa, gdzie przejmujemy kontrolę nad własną kompanią handlową i stajemy w szranki z innymi firmami, rywalizując o czołową pozycję na planecie. W świecie, gdzie wolny rynek jest polem bitwy, a za pieniądze można kupić wszystko, łącznie z powietrzem, jakim oddychamy – skupimy się na wydobyciu i produkcji 13 różnych surowców, którymi obrót zapewni nam dopływ gotówki i możliwość rozwoju. W grze nie znajdziemy jednostek militarnych, zaś rozbudowa bazy polega na wznoszeniu kolejnych konstrukcji, zajmujących się pozyskiwaniem danego surowca lub przetwarzaniem dóbr jednego typu w inny. Prócz tego musimy dbać o zaopatrzenie naszych fabryk w odpowiedni zapas powietrza, paliwa lub jedzenia. Zaniedbanie tego elementu sprawi, że będą one zmuszone kupować je na wolnym rynku, co negatywnie wpłynie na koszty produkcji.

Osią rozgrywki jest handel wytwarzanymi dobrami na rynku, reagującym w sposób dynamiczny na zmieniającą się sytuację. Ceny poszczególnych towarów wahają się w czasie rzeczywistym, w zależności ich od popytu i podaży oraz realiów gospodarczych. Kluczem do sukcesu jest zmysł handlowy, który pozwoli nam w odpowiednim momencie kupić lub sprzedać dany towar po jak najkorzystniejszej cenie. Oczywiście w grze istnieje także czarny rynek, gdzie można nabyć m.in. prawa własności kolejnych gruntów lub manipulować cenami poszczególnych towarów na rynku regulowanym. Tam też da się opłacić ludzi, którzy za odpowiednią cenę będą nękać i szantażować naszych rywali oraz sabotować ich produkcję.

Offworld Trading Company pozwala na zabawę w trybie kampanii dla jednego gracza, szybką potyczkę z komputerem bądź rywalizację sieciową w trybie multiplayer, toczoną na losowo generowanych mapach z udziałem maksymalnie 8 graczy.Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz/AMD Athlon 64 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
Czas Instalacji: 10 Sec (zależne od wydajności PC)


1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, proteusz2
 
Komentarze