Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Ashampoo Photo Card 2 0 4 (x32/x64([PL] [Crack] + Portable
Dodał:  8fd415bf
Data: 03-12-2018
Rozmiar: 419.50 MB
Seed: 5
Peer: 3
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 19
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-03 22:27:06

OPIS:


"Ashampoo Photo Card to bardzo prosta w obsłudze aplikacja graficzna przeznaczona do tworzenia różnego rodzaju kartek okolicznościowych. Korzystając z niej, za pośrednictwem zaledwie kilku kliknięć myszką przygotujemy efektowną pocztówkę z wakacji, kartkę urodzinową itp.

Aplikacja domyślnie oferuje zestaw ponad 60 możliwych do wykorzystania szablonów najróżniejszych kartek okolicznościowych. Znajdziemy wśród nich pozycje, które z powodzeniem znajdą zastosowanie na takich imprezach i świętach jak urodziny dziecka, walentynki, imieniny czy różnego rodzaju rocznice. Każdy z projektów wzbogacony może być naszym zdjęciem wczytanym z dysku komputera lub wykonanym przy użyciu kamerki internetowej. Ashampoo Photo Card dysponuje również narzędziami służącymi do manipulowania podstawowymi parametrami (saturacja, jasność, kontrast) wszystkich obiektów w obrębie projektu, a także stosowania na nich efektu odwrócenia i odbicia lustrzanego.

Gotowe projekty naszych kartek okolicznościowych mogą być zapisane do pliku w formacie JPG. Ashampoo Photo Card umożliwia również jego skopiowanie do schowka, wysłanie znajomym za pośrednictwem wiadomości e-mail lub udostępnione na stronie Ashampoo oraz serwisach Facebook i Picasa."

homepage: http://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0686/multimedia-software/photo-card-2

Screeny:

http://i.postimg.cc/6Q5qqWb9/Screenas1.png

http://i.postimg.cc/JnSzpbrn/Screenas2.png

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania, proteusz2
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze