Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don\'t Dry *2018* - V1 0 2 Build:22 [MULTi4-PL] [GOG] [EXE]
Dodał:  Xface
Data: 07-11-2018
Rozmiar: 1.03 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 30
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-15 21:18:42

OPIS:Wydanie GOG: Listopad 2018
Premiera Gry: 7 Listopada 2018
Gatunek: Przygodowe, Point-and-Click, 2D, Humorystyczne, Erotyczne
Producent: Crazy Bunch
Wydawca: Assemble Entertainment

Dostępne Języki: Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.2 Build:22Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry to wydana na platformę PC komediowa przygodówka z interfejsem point-n-click. Jest to najnowsza odsłona popularnego cyklu zapoczątkowanego przez firmę Sierra. Tę część opracował nowy zespół w postaci niemieckiego studia Crazy Bunch. W produkcji nie brał udziału ojciec serii, czyli Al Lowe, który po ukończeniu prac nad Leisure Suit Larry: Reloaded udał się na emeryturę.

Głównym bohaterem jest ponownie Larry Laffer, czyli niemłody już mężczyzna, dla którego najważniejszym elementem życia jest podrywanie kobiet, co jest sporym problemem, gdyż Bóg poskąpił mu talentu w tej dziedzinie. Akcja osadzona została w czasach współczesnych, ale mentalnie Larry pozostał w latach 80. ubiegłego wieku. Zderzenie jego osobowości i przekonań z mocno odmienną dzisiejszą rzeczywistością jest jednym z głównych źródeł żartów.

Obiektem westchnień bohatera jest tym razem Faith, zatrudniona jako asystentka szefa firmy Prune, będącej tytanem branży cyfrowej. Larry uznaje, że w tej sytuacji klasyczne metody podrywu nie mają szansy się sprawdzić. Postanawia więc spróbować sił w aplikacji randkowej Timber, mając nadzieję, że sukcesy w seksualnych podbojach zapewnią jego profilowi na tyle dużo punktów, żeby wzbudzić zainteresowanie Faith.

Wydane na PC Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry jest klasycznie zrealizowaną przygodówką z interfejsem point-n-click. Większość czasu spędzamy zatem na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek.

Sam świat, składający się z ponad trzydziestu lokacji, ma strukturę otwartą, a rozgrywka jest do pewnego stopnia nieliniowa. Zabawę urozmaica również wirtualna aplikacja Timber, w której podrywy zostały zrealizowane za pomocą specjalnych mechanik w postaci różnorodnych wyzwań logicznych.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry wprowadza pewne zmiany w stylistyce serii. Bohater nie przypomina już rozmiarami karła i teraz jego proporcje prezentują się bardziej realistycznie. Natomiast reszta oprawy wykonana została w stylu podobnym do klasycznego Leisure Suit Larry 7: Love for Sail, oferując pełne jasnych kolorów kreskówkowe 2D.

Warto wspomnieć, że jednym z głównych artystów odpowiedzialnych za stronę wizualną był Jo Lott, który wcześniej pracował przy serii Deponia.Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.33 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8600 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows Vista/7/8/101.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze