Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Steel Rats *2018* [+DLCs] [MULTi9-PL] [REPACK-QOOB] [EXE]
Dodał:  Xface
Data: 08-11-2018
Rozmiar: 3.77 GB
Seed: 35
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 10
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-11 18:29:20

OPIS:Wydanie QOOB: 7 Listopada 2018
Premiera Gry: 7 Listopada 2018
Gatunek: Akcji, Science Fiction, Postapokalipsa, Motocyklowe, Polskie, Indie, 2.5D
Producent: Tate Multimedia
Wydawca: Tate Multimedia

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

Steel Rats: Stylish Mayhem - Skins (DLC)
Steel Rats to wyścigowa gra akcji polskiego studia Tate Multimedia. Gracz staje się członkiem motocyklowego gangu – tytułowych Stalowych Szczurów. Stawiają oni sobie za cel eliminację panujących nad miastem morderczych robotów. Produkcja charakteryzuje się perspektywą 2,5D i retrofuturystyczną stylistką.

W Steel Rats gracz wciela się w członka gangu Stalowych Szczurów – grupy niegdyś wyjętych spod prawa wyrzutków przemierzających miasto Coastal City na swoich motorach, dziś jedynej szansy na ratunek dla jego mieszkańców, zastraszonych przez mordercze roboty obdarzone sztuczną inteligencją. Gra przedstawia retrofuturystyczną (prezentującą dawne wyobrażenie przyszłości) wizję Stanów Zjednoczonych lat 40. i 50.

Steel Rats łączy elementy wyścigów i gry akcji. Głównym celem gracza nie jest tu wyłącznie dotarcie do mety – istotna jest także eliminacja prześladujących miasto robotów w jak najlepszym stylu. Produkcja oferuje szerokie możliwości rozwoju jednośladu – za nowe części do motoru płacimy walutą zdobywaną w nagrodę za niszczenie wrogów. W ten sposób personalizujemy styl rozgrywki – w zależności od wybranych części motor jest lepiej przystosowany do różnych zastosowań. Zarówno osoby, które chcą skupić się na walce, jak i te, które preferują akrobatyczne sztuczki i eksplorację znajdą tu coś dla siebie. O sposobie rozgrywki decyduje też wybór jednej z czterech postaci, między którymi można płynnie przełączać się w trakcie rozgrywki. Gracz nie jest ograniczony do jednej ścieżki – poziomy można przechodzić na różne sposoby.

Grę charakteryzuje ciekawa, retrofuturystyczna i nieco komiksowa stylistyka graficzna, a odwiedzane lokacje są bardzo dopracowane i urozmaicone. Za część ścieżki dźwiękowej odpowiada japoński zespół The 5.6.7.8’s, którego utwór można było usłyszeć w filmie Kill Bill: Volume 1.Minimalne: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 630 / Radeon HD 7570 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7
Czas Instalacji: 2 Min (zależne od wydajności PC)

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze