Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Kingdom & Kingdom: New Lands *2016* - V1 2 8 [DLC + Bonus Content] [MULTi16-PL] [ISO] [ELAMIGOS]
Dodał:  morfeusz
Data: 08-11-2018
Rozmiar: 412.71 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 5
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 20:07:46

OPIS:Wydanie ELAMIGOS: 1 Listopada 2018
Premiery Gry: 9 Sierpnia 2016 - 30 Października 2018 (Update Halloween)
Gatunek: Strategiczne, Elementy RPG, 2D, Indie
Producent: Noio
Wydawca: Raw Fury Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Duński, Norweski, Szwedzki, Fiński, Japoński, Chiński Uproszczony, Koreański, Islandzki, Rosyjski, Polski


Wydanie Zawiera:

- Kingdom
- Kingdom: New Lands
- Kingdom: Skull Island
- Kingdom: Original Soundtrack


Gra Zaktualizowana Jest Do Wersji - V1.2.8 + DLC + Bonus ContentKingdom to minimalistyczna gra strategiczna z elementami RPG, będąca komercyjną wersją przeglądarkowej flashówki o tym samym tytule. Za powstanie gry odpowiada jednoosobowe holenderskie studio noio, założone przez niejakiego Thomasa van den Berga, który otrzymał wsparcie finansowe od firmy Nordic Games, w ramach programu promowania twórców niezależnych. Projekt tworzony był od początku jako tytuł cross-platformowy, przeznaczony dla użytkowników komputerów PC/Mac oraz urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.

W grze wcielamy się w rolę króla, który przemierzając świat pozyskuje złoto, a następnie rozdaje napotkanym osadnikom, pozyskując w ten sposób nowych poddanych. W zamian za to nowo zwerbowani ludzie budują i rozwijają kolejne wioski, tworząc narzędzia, bronie i fortyfikacje, niezbędne do obrony przed niebezpieczeństwem. Każdej nocy nasze włości atakują bowiem złowrogie trolle, próbujące przejąć królewską koronę. A jak wiadomo bez korony nie ma króla ani królestwa, tak więc jej utrata oznacza koniec zabawy.

W porównaniu z pierwotną, flashową wersją Kingdom, w grze wprowadzono całą masę ulepszeń i modyfikacji. Świat gry stał się większy i bardziej zróżnicowany, a zamieszkujące go postaci nie pozostają bez wpływu na przebieg rozgrywki. Pojawiło się także znacznie więcej metod obrony naszych poddanych przed niebezpieczeństwami. W otaczających nasze włości lasach na króla czeka spora liczba niespodzianek, począwszy od losowo generowanych potyczek z przeciwnikami, po rozmaite przydatne perki wspomagające rozwój naszego królestwa. Wprowadzono też takie elementy jak pogoda, która wpływa np. na tempo wzrostu upraw i pasterzy opiekujących się stadami zwierząt, a także ogień, który może oddziaływać na nasze królestwo zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Kingdom w wersji na komputery PC odznacza się nieco podrasowaną względem pierwowzoru, lecz nadal utrzymaną w oldskulowej, piksel-artowej stylistyce oprawą graficzną. Cechą charakterystyczną gry jest także brak jakiegokolwiek interfejsu, kursora czy przycisków poleceń. Całość zrealizowana została w nietypowym dla gatunku widoku z boku, przypominającym klasyczne platformówki oraz współczesne sandboksy pokroju Terrarii.


Kingdom: New Lands:

Kingdom: New Lands to wydana na platformie PC Windows minimalistyczna, side-scrollowa strategia 2D z elementami RPG, będąca ulepszoną wersją wydanej w październiku 2015 roku gry Kingdom. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, gra jest efektem współpracy dwóch niezależnych deweloperów z Holandii i Islandii, ukrywających się pod pseudonimami noio oraz Licorice. Produkcja udostępniona została za darmo wszystkim posiadaczom pierwotnej wersji gry (tylko PC), ta zaś w dniu premiery Kingdom: New Lands została wycofana ze sprzedaży.

W grze Kingdom: New Lands wcielamy się w rolę króla, który przemierzając konno świat pozyskuje kolejnych poddanych, stopniowo rozwijając i poszerzając swe włości. Kluczem do zjednywania sobie przychylności napotkanych ludzi jest królewska sakiewka, która jednak dość szybko się wyczerpuje, zmuszając króla do jej nieustannego uzupełniania. Problem w tym, że choć w dzień nasi poddani ochoczo pracują, w pocie czoła zajmując się wykonywaniem swoich obowiązków, nocą nasze królestwo atakowane jest przez hordy przeciwników, którzy ostrzą sobie zęby na naszą koronę (dosłownie). Rolą władcy jest więc zapewnienie poddanym nie tylko pracy, ale i bezpieczeństwa.

Kingdom: New Lands to pod względem mechaniki dość nietypowa gra strategiczna, gdzie akcję obserwujemy w klasycznej perspektywie z boku, poruszając się wyłącznie w lewo lub w prawo. Początkowo zabawa sprowadza się do szukania poddanych, którzy automatycznie stają się budowniczymi lub myśliwymi i za odpowiednią opłatą oddają do naszej dyspozycji swoje wyroby. W miarę rozwoju królestwa otrzymujemy dostęp do kolejnych rzemieślników oraz budynków, generujących odpowiedni dochód. Te stawiane mogą być w losowo wybranych miejscach, stopniowo coraz dalej od budynku głównego. Jako że nocą nasze włości narażone są na ataki, musimy też zadbać o odpowiednie struktury obronne, takie jak wieże strażnicze oraz mury, gdzie stacjonują nasze wojska, gotowe odeprzeć najeźdźców.

W porównaniu do pierwotnej wersji gry, w której naszym celem było wyłącznie poszerzanie królestwa, w Kingdom: New Lands staje przed nami nieco poważniejsze zadanie. Musimy bowiem odnaleźć wrak statku, a następnie zrekonstruować go celem odpłynięcia do kolejnej krainy, gdzie cała zabawa rozpoczyna się właściwie od początku. Prócz tego w grze znalazła się cała masa nowości, z których znakomita większość oparta została na sugestiach graczy zgłaszanych pod adresem oryginalnego Kingdom. Otrzymaliśmy zatem m.in. nowe i znacznie większe tereny do eksploracji, zmieniający się cykl pór roku, a także niedostępne wcześniej możliwości, narzędzia i ulepszenia.

Pod względem oprawy, wydana na platformie PC Windows gra Kingdom: New Lands niczym nie różni się od swego pierwowzoru, oferując oldskulową i mocno rozpikselowaną grafikę 2D oraz równie staromodną ścieżkę dźwiękową, za którą ponownie odpowiada artysta ukrywający się pod pseudonimem ToyTree. Oprócz muzyki znanej z pierwotnej wersji gry, w New Lands znalazło się 9 całkiem nowych utworów.Rekomendowane: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 10

Minimalne: Dual Core 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 512 MB HDD, Windows 101.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - http://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - http://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze