Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Steven C Hayes, Spencer Smith - W pułapce myśli Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem (2014) [ebook PL] [epub mobi pdf]
Dodał:  8fd415bf
Data: 09-11-2018
Rozmiar: 5.86 MB
Seed: 5
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 13
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-09 14:00:59

OPIS:Steven C. Hayes, Spencer Smith
W pułapce myśli.
Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem
kategoria nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat stanowi doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. Autorzy proponują zupełnie nowe podejście do starych problemów natury psychicznej: depresji, lęku, stresu czy chronicznego bólu. Terapia akceptacji i zaangażowania, na której założeniach opiera się tak książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na bolesnych przeżyciach i toksycznych emocjach, być bardziej uważnym na bieżącą chwilę i skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. To właśnie za sprawą uważności i akceptacji możemy podążać w wybranym kierunku i dokonywać odpowiednich wyborów.

Dzięki książce "W pułapce myśli" czytelnicy:
- przezwyciężają depresję i lęk,
- przestaną negatywnie myśleć o sobie,
- uporają się z bólem emocjonalnym
- nauczą się akceptować siebie i swoje uczucia.

Cierpienie psychiczne jest nieodłączną częścią życia. Możemy jednak nauczyć się funkcjonować mimo bolesnych przeżyć. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić. "W pułapce myśli" to nie tylko fascynujący przewodnik po ludzkim umyśle, ale przede wszystkim rewolucyjne narzędzie służące zmianie własnego życia.

DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
10/11/2018 19.45.49
mgkgk
Za\długa nazwa plików, nie chcą się otwierać i usuwać, chyba, że unlockerem